Головна / Відгуки

Відгуки

Володимир
Житомир
Гарний препарат, допоміг. Але пугає що це хімія
Татьяна
Одесса
Всем добрый день, попробовали Риабал по назначению врача, потом много читала про поводу него, сомневалась. Но на он очень понравился. Помог быстро, малая довольна) теперь всегда будет в нашей аптечке.
Елена
Одесса
Препарат отлично устраняет колики у младенцев, мы очень долго мучались пока подобрали эффективное средство, а также нам он помогал , как противорвотное, наш ребенок часто срыгивал. Побочных действий я не увидела.
Наталья
Измаил
С проблемой плохого самочувствия и колик у ребенка, я столкнулась во второй раз после рождения сына. Многие препараты мы попробовали, но все без успешно, пока нам знакомая врач не посоветовала Реабал. Могу сказать одно, ребёнку он помог.
Анастасия
Киев
Увидела информацию о препарате в интернете, Почитали, посоветовались с нашим врачем и купили в аптеке. Уважаемые родители, препарат реально помог! Ребенок перестал мучаться от колик через 10 минут. Беспокоились, что препарат с побочными эффектами и как-то отразится на здоровье нашего богатыря, но нам врач сказал - давайте спокойно, он разрешен к применению с рождения.
Надія
Харків
Проблемне самопочуття, пов’язане з виникненням кольок у малюка з першого ж місяця його життя довелося пережити і нам. Кілька препаратів використовували зі змінним успіхом, поки в аптеці не порадившись спробувати Ріабал. Пляшка з сиропом мені відразу вселила довіру. Дуже зручно присутність мірної піпетки на кришці, яка дозволяє відміряти безпомилково потрібну дозу. На подив препарат перевершив, всі мої очікування і допоміг практично миттєво.
Святослава
Вінниця
Рекомендую "Ріабал", оскільки це єдиний засіб, який допоміг нам позбавитися кольок. Давала синочку при болях в животику і він дійсно допоміг з перших хвилин. Перепробували багато засобів, але найдієвішим є саме "Ріабал".
Олександра
Київ
З народження малюк, як і багато інших сильно страждав від кольок і ми разом з ним. Вибір не відразу впав на Ріабал, але коли його спробували, жити стало веселіше. Препарат дуже допоміг, причому моментально. Побоювалися алергії, тому що дитина схильна до неї. Однак без побічних дій.
Залишити відгук
* - поля обов'язкові для заповнення