Главная / Де придбати

Де придбати

Така проблема, як кольки у новонароджених, досить поширена, про яку дуже часто новоспечені батьки дізнаються приблизно через два тижні після народження малюка. Вони можуть тривати до 3-4 місяців. Очевидно, що проблема кольок стара, як і наш світ. Здавалося б, безпричинний нестримний дитячий плач, точно так зводив з розуму представниць жіночої статі, ще з давніх часів, як і сучасних жінок.

Кожною жінкою керує інстинкт материнства і бажання допомогти своєму маляті, заспокоїти, захистити, нагодувати, і це абсолютно природно, незалежно від того це було тисячу років тому чи зараз. Але є одна суттєва різниця: первісна мама не могла звернутися до педіатра і не мала доступу до аптеки. Про Інтернеті, де для того що б дізнатися про властивості препарату, прочитати інструкцію і замовити сироп з доставкою додому необхідно всього лише пару кліків і речі не було. При цьому можна сказати, що до 18-19 століть, медицини як такої, просто не існувало взагалі. Найпростіше і, напевно, єдине пояснення дитячого невгамовного крику були або «погане око» або наврочення.

Звичайно ж, мамам було не складно розібратися, що для того, аби заспокоїти свою дитину, існують найбільш універсальні методи, такі як годування грудьми, заспокоєння брязкальцем або гойдання колиски. Про яке-небудь лікування та прийняття лікарських засобів не було й мови. І тільки у 20 столітті до дитини почали ставитися з особливою дбайливістю та трепетом, а сім’ю стали вважати найбільшою цінністю в житті. Але і в минулому столітті подібні проблеми вирішували за допомогою проносного або клізм.

Педіатри на сьогодні стверджують, що кольки це тимчасове явище і не є чимось небезпечним для здоров’я малюка. Але і не варто заперечувати негативного стресового впливу гучного дитячого плачу і страждань від болю, не тільки для дитини, але і всієї родини.