Головна / Про Ріабал

Про Ріабал

Ріабал сироп. Про препарат.
Сучасна фармакологія зробила великий крок. Адже сучасна медицина покликана полегшити життя людини. Саме для сімейного спокою, отримання радості від раннього батьківства розроблено Ріабал для новонароджених. Склад Ріабал сиропу  безпечний для вживання з перших днів життя дитини, швидко усуває спазми, даруючи спокійний сон та комфорт не тільки малюку, але і його батькам.
Крім того,  Ріабал значно економніший за будь-які інші засоби для дітей від шлунково-кишкових розладів. Однієї упаковки сиропу вистачає на весь непростий період.
Застереження для батьків – уважно читайте інструкцію та консультуйтеся з лікарем. Та будьте здорові!

Діюча речовина;
Прифіній бромід
5 мл сиропу містить прифінію броміду 7,5 мг;

Фармакотерапевтична група
Засоби, що застосовуються при функціональних шлунково-кишкових розладах. Синтетичні антихолінергічні засоби, четвертинні амонійні сполуки. Код АТХ А03А В18.

Допоміжні речовин
Пропіленгліколь, гліцерин, натрію бензоат (Е 211), сорбіту розчин, що не кристалізується (Е 420), сахароза, сахарин натрію, натрію цитрат, амонію гліциризат, рідкий карамелевий ароматизатор, барвник червоний FD&C № 40 (Е 129), жовтий захід FCF (Е 110), вода очищена.

Прифінія бромід – механізм дії полягає в блокуванні м-холинорецепторів, які розташовуються в шлунково-кишковому тракті. Вибірково блокуючи м-холінорецептори, Ріабал робить їх нечутливими до ацетилхоліну, що утворюється на закінченнях постгангліонарних парасимпатичних нервів. Наслідком цього є зниження тонусу гладкої мускулатури стравоходу, кишечнику, жовчного міхура, жовчних протоків, сечовивідних шляхів та матки, а також зниження секреції соляної кислоти, пепсину, зменшення зовнішньосекреторної активності підшлункової залози. При тривалому застосуванні Ріабал не має негативного впливу на функцію печінки, нирок, кровотворної тканини.

 

Унікальні властивості препарату “Ріабал”

 • Діє на першопричину

  болю (спазм), а не на фактори, які призводять до розвитку спазму

 • Розроблений

  в Японії

 • Повний курс

  однієї упаковки вистачить на повний курс терапії колік

 • Залишок препарату

  може зберігатися до закінчення терміну придатності і, при необхідності, допоможе при болі в животику Вашої дитини

 • Економічний

  в 1,5 разів доступніше добової дози симетикону

 • Швидкий

  Діє з перших хвилин застосування

 • З народження

  Єдиний спазмолітик дозволений до вживання з народження