Головна / Питання-відповідь

Питання-відповідь

Що вибрати - народні засоби або Ріабал?
Що робити? Ось перше питання, коли у дитини кольки, яке стояло і перед нашими мамами, бабусями і навіть їх бабусями. Раніше популярним було давати дітям «окріпну» водичку на основі олії фенхелю. Просто інших ефективних аналогів не було і наукових підтверджень їхньої ефективності, на жаль теж. Однак світ не стоїть на місці і рухається в бік полегшення і покращення життя людей. Саме тому в цілях безпеки і здоров'я малюків був розроблений Ріабал сироп для новонароджених. Він ефективно усуває кишкові спазми і рятує, таким чином, від коліків.
Чи ефективний симетикон при кишкових кольках?
Симетикон діє тільки при газоутворенні, розбиваючи великі бульбашки на маленькі. Однак, причин кольок більше – це і спазми м'язової мускулатури, і незрілість кишкового тракту, і дефіцит холецистокініну. Але, незалежно від причини колік, вони супроводжуються спазмами, з якими найкраще справляється Ріабал сироп для новонароджених.
Як допомогти дитині уникнути кольок?
Існує кілька основних правил, які допоможуть уникнути кольок у дитини. Це правильний раціон харчування мами й прикладання до грудей, а також кількість їжі має бути дозована, оскільки її надлишок призводить до здуття і газоутворення. Після їжі дитину необхідно потримати у вертикальному положенні кілька хвилин, щоб вийшло повітря, захоплене під час годування. До того ж масажі та постійна гімнастика є відмінним засобом у якості профілактичних заходів від кольок.
Через якийсь час починає діяти Ріабал?
Ефект від прийому Ріабал сиропу помітний вже через 5-10 хвилин, оскільки він починає діяти відразу після прийому. Для досягнення результату потрібно вибрати правильну дозу, зазначену в інструкції по застосуванню Ріабал сиропу.
Чи смачний Ріабал сироп?
Оскільки сироп Ріабал розроблений спеціально для дітей, він дуже приємний на смак і має солодкуватий смак карамелі. Діти реагують добре, і його не доводиться давати насильно.
Потрібно будити малюка для прийому препарату Ріабал, якщо лікар прописав приймати його кожні 8 годин?
Переривати солодкий сон малюка спеціально не варто. Ріабал сироп необхідно застосовувати тільки у разі, якщо дитина неспокійна або плаче.
Повертаються кольки, якщо перестати давати препарат?
Через якийсь час кольки зазвичай проходять самі по собі. Сироп Ріабал при кольках полегшує стан малюка, допомагаючи пережити цей непростий період набагато спокійніше не тільки малюкові, але і його батькам.
Як довго можна давати препарат Ріабал сироп?
Ріабал сироп можна застосовувати на весь період кольок у дитини, будь-яких рекомендацій щодо обмеженого часу прийому немає. Про додаткові правила прийому і тривалості курсу бажано проконсультуватися з педіатром.
1 2 3
Запитати
* - поля обов'язкові для заповнення