Головна / Питання-відповідь

Питання-відповідь

Як швидко діє Ріабал?
Не варто чекати, коли кольки «пройдуть самі». Оцінити вплив і ефективність препарату можна вже в перші хвилини після прийому – малюкові стає краще, він відчуває полегшення, починають відходити гази, відходять болі. Спазмалітик діє миттєво, але при цьому делікатно до ніжного, незміцнілого організму малюка. Величезним плюсом є те, що Ріабал можна приймати з перших днів життя немовляти.
Коли проходять кольки?
Від такого стану страждають близько 30% немовлят, причини виникнення кольок в повному обсязі не вивчені та недостатньо зрозумілі. Лікарі відзначають, що подібні стани припиняються після 4 місяців. Але що ж робити, коли дитина страждає зараз? Тим більше, як правило, піком болю доводиться післяобідній і вечірній періоди, коли і молодій мамі, і дитині таким є необхідним відпочинок.
Колики у малыша: «куда бежать» и что делать
Пожалуй, наибольший страх молодых родителей – плач ребенка. А если плач, на первый взгляд, беспричинный и при этом длительный, душераздирающий…Обычно причина такого поведения малыша – младенческие колики. Ребенок при этом может быть абсолютно здоровым, но начать сильно плакать, поджимать и дергать ножками, при этом животик становится твердым и «надутым».
Кольки у новонароджених: як себе поводити?
Практично не має у світі матері чи батька, які б одразу після народження дитини не змінили стиль та спосіб життя, графік сну та домашні обов’язки. Мало кому з батьків новонароджених малюків вдається безперервно спати вночі та не нервувати з приводу «безпричинного» плачу дитини. Зазвичай, найбільш розповсюджена причина дитячого плачу вночі – це кольки. За статистикою, більше близько 30% батьків всього світу стикалися з цією проблемою. Кольки починаються близько другого-третього тижня життя дитини і можуть тривати до двох, а то і чотирьох місяців.
Що робити при кольках?
Насамперед молодим матусям та татусям потрібно зберігати спокій. Кольки – це не страшна хвороба, не на все життя і навіть не на всю ніч. Вам Ваші матусі та матусі Ваших матусь будуть радити безліч народних рецептів на кшталт масажів, теплих пелюшок, «укропної» водички, фенхелю і багато чого іншого. Однак, жоден з цих методів не є науково доведеним, а ефект часом може бути зовсім протилежним. Новим перспективним напрямком лікування є спазмолітики. Вони ефективно знімають спазми у кишківнику малюка, що утворюються внаслідок газів. Ріабал сироп для новонароджених розроблений спеціально для цієї проблеми. Він має м’яку дію на слизову оболонку кишківника, усуває спазми та знижує тонус. Внаслідок цієї дії знімається гострий біль, гази відходять швидше.  Ріабал для новонароджених навіть при довготривалому використанні не має побічних ефектів на печінку, нирки або інші внутрішні органи.
Як розпізнати кольки?
Багато дітей перших днів життя періодично плачуть і кричать - це вважається нормою, адже саме так організм адаптується до нових умов. Часто цю реакцію можна звести нанівець правильним доглядом, режимом харчування, увагою. Зазвичай дитина спокійна, добре їсть та спить, із подивом розглядає навколишній світ, аж раптом маленьке личко викривляє гримаса болю, спинка вигинається, ручки стискаються у кулачки, ніжки сіпаються і дитина голосно кричить. Це і є ті самі страшні кольки, які доводять до сказу батьків. Малюки при кольках кричать протягом 3-х годин або більше в один і той самий час доби. Найчастіше це відбувається саме ввечері або вночі. Припиняється плач після дефекації, відходженні газів або після годування. ВАЖЛИВО! Однак, якщо на фоні кольок у малюка підвищується температура, дитина погано набирає вагу, відмовляється від їжі, спостерігається  рвота з домішками крові, або кров спостерігається у стулі, живіт надто вздутий, терміново звертайтеся до лікаря.
Чи можна давати Ріабал сироп недоношеним дітям?
Шлунково-кишковий тракт у недоношених дітей вимагає особливо уважного ставлення, тому Ріабал сироп не тільки дозволений до застосування, але і рекомендується для прийому для недоношених дітей.
Як довго можна давати препарат Ріабал сироп?
Ріабал сироп застосовують зазвичай тільки на період кольків, але рекомендацій щодо обмеження у часі прийому немає. Про додаткові правила прийому Ріабал сиропу прочитайте інструкцію та порадьтеся з педіатром.  
1 2
Запитати
* - поля обов'язкові для заповнення