Головна / Корисна інформація / Як швидко діє Ріабал?

Як швидко діє Ріабал?

практично відразу ж після прийому – малюк відчуває полегшення, йому стає краще буквально через кілька хвилин – болі проходять. Ріабал це миттєва допомога при кольках, при цьому спазмолітик дуже делікатно діє по відношенню до ще дуже слабкого організму малюка. Величезний плюс сиропу Ріабал, що його можна приймати вже з перших днів життя дитини.

Ріабал можна назвати найкращим препаратом від кольок новонароджених, унікальні властивості якого, роблять його безпечним для всього організму дитини. Також батьки по достоїнству оцінять економічність – препарат дозволяє заощадити в близько 1,5 рази в порівнянні з іншими аналогічними засобами, його вистачає на весь курс лікування, а відкритий Ріабал сироп не втрачає ефективності і його можна використовувати до кінця терміну зберігання – навіть якщо флакон був розкритий.

Найбільше природне бажання батьків – якщо не вберегти від можливих, то, як можна швидше позбавити немовля від існуючих страждань. Ріабал – не просто препарат від кольок. Це засіб для спокійного сну: і малюка, і батьків. Адже що може бути більш важливим і потрібним для немовляти, ніж власне здоров’я і спокій щасливих мами й тата поруч.