Головна / Корисна інформація / Що таке коліки і як їх подолати?

Що таке коліки і як їх подолати?

Кольки немовлят – гостра проблема, про яку дізнаються безліч батьків малюків від двох тижнів і до чотирьох місяців. Звісно, що це питання старе, як світ. Від надривного дитячого плачу також  страждала первісна представниця жіночої статі, як і сучасна забезпечена жінка.

Абсолютно природним, як і тоді, є бажання та інстинкт: нагодувати, захистити, допомогти, заспокоїти. З єдиною різницею: первісна мама не мала доступу до аптек. Не кажучи вже про можливості Інтернету, де прочитати інструкцію, дізнатися про властивості і замовити сироп від кольок можна за допомогою пари кліків. При цьому медицини як такої, можна сказати, просто не існувало до 18-19 століть. Найпростіше пояснення дитячому розбурхуючому крику – пристріт.

Звичайно, мами швидко зрозуміли, що найбільш універсальним методом заспокоєння дитини є їжа, тобто дати груди. А ще покачати, заграти брязкальцем. Про ліки та лікування як таке не могло бути й мови аж до 20 століття. Саме тоді почали ставитися до дитини з трепетом і шанобливістю, а сім’я стала найбільшою цінністю. Але і минуле сторіччя вирішувало будь-яку проблему з травленням за допомогою клізм і проносних засобів.

Сьогодні педіатри стверджують, що коліки не є чимось небезпечним для здоров’я немовляти, це тимчасово. Однак ніхто не заперечує, наскільки негативний стресовий вплив робить оглушливий дитячий плач і страждання від болю: як для дитини, так і батьків.

Існує багато можливих причин виникнення кольок. Найбільш поширеною є те, що немовля просто не готове до прийняття нової, дорослої, їжі.

При відмові від терапії кольок, як кажуть лікарі, в подальшому можуть виникнути різні хвороби і проблеми зі здоров’ям: від болів в животі до безсоння і алергії. Крім цього, важливим є поліпшити, полегшити стан немовляти.

Дієвий засіб від колік немовлят – сироп Ріабал. Буквально в лічені хвилини після прийому досягається необхідний ефект, шляхом позбавлення від кишкових спазмів, як наслідок –  звільнення від газів, а значить, і від нестерпного болю. Купити сироп Ріабал в Україні дуже просто: достатньо звернутися до найближчої аптеки. Є і самий простий. Купити Ріабал можна заощадивши час і гроші: за допомогою Інтернету.

Онлайн-сервіси compendium.com.ua і tabletki.ua – найобширніші довідники лікарських засобів. Досить вбити в рядок пошуку онлайн-ресурсу «Ріабал купити» або «купити Риабал сироп» – і результати покажуть найближчу або зручну вам аптеку, всі ціни на Ріабал в Україні, можливості замовлення в інтернет-аптеках. На сайтах також можна ознайомитися з повною детальною інструкцією препарату, доступна послуга онлайн-бронювання.

Педіатри і далі будуть прагнути до пізнання цієї стародавньої проблеми, яка актуальна і сьогодні. Однак, завдяки розвитку фармацевтики, батьки можуть зробити сімейне життя спокійніше, а сон міцним і здоровим. Досить вчасно зайти на потрібний сайт і купити сироп від кольок – для своєї рідної маленької людини. Здоров’я вам і вашому малюкові!