Головна / Корисна інформація / Пробіотики при кишкових коліках

Пробіотики при кишкових коліках

Намагатися допомогти страждаючому коліками немовляті за допомогою пробіотиків марно, а в деяких випадках навіть небезпечно. Такий висновок роблять автори дослідження, результати якого опубліковані в журналі British Medical Journal. З іншого боку в багатьох країнах педіатри рекомендують застосовувати пробіотики для нормалізації мікрофлори дитини. Так хто ж правий? Давайте спробуємо розібратися разом, не вникаючи глибоко в наукові дослідження.

Яка функція мікрофлори в кишечнику? Мікрофлора виконує функцію ферментів – допомагає організму перетравлювати їжу. Що відбувається в разі, якщо мікрофлора порушена? Відбувається порушення процесів перетравлення, в наслідок чого можуть виникнути процеси газоутворення.

Тому застосування пробіотиків буде ефективним тільки в тому випадку, якщо у малюка причиною плачу є процеси газоутворення. І варто зазначити, що ефект від застосування пробіотиків настає не відразу – мінімум через кілька днів. Тому якщо Ваш малюк плаче – препаратом, який прибере причину плачу – спазм, є Риабал сироп. Ріабал сироп дозволений до застосування у дітей з народження.