Головна / Корисна інформація

Корисна інформація

Ріабал сироп. Про препарат.

Немає нічого кращого в житті, як відчути себе люблячими й турботливими батьками та виховувати відкритих й щирих дітей.

Що робити при кольках?

Насамперед молодим матусям та татусям потрібно зберігати спокій. Кольки – це не страшна хвороба, не на все життя і навіть не на всю ніч.

Кольки у новонароджених: як себе поводити?

У світі напевно немає матері чи батька, які б після народження дитини не змінили спосіб та стиль свого життя, домашні обов’язки та графік сну.

Як розпізнати кольки?

Багато дітей з перших днів життя періодично плачуть та кричать – це вважається нормою, адже саме так організм адаптується до нових умов і про будь-який дискомфорт малюк повідомляє плачем.

Як швидко діє Ріабал?

Чекати коли коліки пройдуть самостійно, ні в якому разі не варто. Оцінити ефективність і дію даного препарату можна…

Коли проходять кольки?

Кольки це досить поширена проблема, від якої страждають близько 30% новонароджених, а ось чому вони виникають і до цього часу недостатньо зрозуміло і повністю не вивчено.

Що таке коліки і як їх подолати?

Кольки немовлят – гостра проблема, про яку дізнаються безліч батьків малюків від двох тижнів і до чотирьох місяців. Звісно, що це питання старе, як світ. Від надривного дитячого плачу також  страждала первісна представниця жіночої статі, як і сучасна забезпечена жінка.

Продукти, які викликають коліки

Педіатри  не рекомендують включати в раціон матері-годувальниці коров’яче молоко перші 4-5 місяців життя дитини. Коров’яче молоко дуже часто стає не тільки причиною підвищеного газоутворення, а й причиною розвитку алергії…

1 2